DLA UŻYTKOWNIKÓW

Library
My library

+ Add to library

Profile

Partnerzy Technologiczni Dr.Web

Doctor Web deklaruje partnerstwo z najlepszymi technologicznie firmami w celu dostarczania kompletnych rozwiązań antywirusowych / antyszpiegowskich, dopasowanych do rosnących wymagań klientów w zakresie bezpieczeństwa IT, w skali globalnej i na różnorodnych rynkach. Zawsze bierzemy pod rozwagę specyficzne interesy i potrzeby naszych wszystkich Partnerów Technologicznych Dr.Web i czynimy naszą unikalną technologię i wiedzę ekspercką z zakresu bezpieczeństwa IT dostępnymi dla nich wszystkich, w sposób który jest obopólnie korzystny dla obydwu firm.

Użytkując najlepszą na rynku, przetestowaną w czasie technologię i silniki AV, Partnerzy Technologiczni Dr.Web dostarczają oparte na naszej technologii rozwiązania, pozwalające ich klientom rozwiązywać złożone problemy biznesowe. Rozszerzona funkcjonalność zapewnia wartość dodaną dla klientów pomagając im poprawiać nie tylko jakość oferowanych usług, ale i ich postrzeganie jako firm zorientowanych na bezpieczeństwo.

New Technology Wave Inc. logo

New Technology Wave, Inc. w Korei, rozwija produkt Virus Chaser od 2002 roku. Firma sprzedaje swojego antywirusa, opartego na silniku Dr.Web, w Korei, Japonii i w Chinach. Wygrał on prestiżową nagrodę VB100% już podczas pierwszego swojego pojawienia się w przeglądach publikowanych przez Virus Bulletin. W trudnym współzawodnictwie z innym koreańskim produktem antywirusowym , zespół New Technology Wave, Inc. pozyskał rzeszę klientów takich jak Samsung, LG, Hyundai, komendy policji i dostawców usług telekomunikacyjnych.

Vade Secure logo

Vade Secure. Chroniąc więcej niż setki milionów skrzynek poczty ekektronicznej na całym świecie, Vade Secure jest specjalistą z zakresu ochrony systemów poczty elektronicznej przed wszystkimi niepożądanymi wiadomościami. Dodatkowo na skutek zapewnienia ochrony największym francuskim i międzynarodowym dostawcom usług internetowych, firma objęła swoją ochroną tysiące firm i miliony samozatrudnionych i prywatnych użytkowników. W październiku 2006, Vade Secure dodało sinik Antywirusowy Dr.Web do swojego Antyspamu, a w styczniu 2007 technologia antyspamowa Vade Secure została włączona do modułu Dr.Web SpIDer Mail.

AEC Ltd. logo

AEC, spol. s r. o., Republika Czeska. Od chwili powstania w 1991 roku, AEC, Ltd. zostało jednym z wiodących czeskich producentów oprogramowania dla rozwiązań systemów bezpieczeństa danych i ochrony antywirusowej. Gama produktów AEC składa się z programów antywirusowych i antyspamowych, rozwiązań systemów certyfikacyjnych (CA), systemów do elektronicznej ewidencji, aplikacji szyfrujących i systemów bezpieczeństwa danych. Silnik Antywirusowy Dr.Web został wbudowany we flagową technologię tego czeskiego producenta – TrustPort.

S.N.Safe Software logo

S.N Safe & Software Ltd., Rosja, oferuje i rozwija proaktywne systemy bezpieczeństwa dla komputerów pod znakiem handlowym Safe’n’Sec. Proaktywny system bezpieczeństwa Safe’n’Sec należy do systemów typu HIPS (Host Intrusion Prevention Systems). W odróżnieniu od rozwiązań konkurencji zaawansowana technologia tego produktu opiera się na przejęciu i dociekliwej analizie wszystkich odwołań systemowych na poziomie systemu operacyjnego. Od stycznia 2007 silnik Antywirusowy Dr.Web jest wbudowany do produktu Safe’n’Sec + Antywirus.

Etype logo

Etype, Rosja, jeden z najstarszych rosyjskich twórców oprogramowania serwerowego dla Windows, założony w 1992 roku w Kaliningradzie. Ich flagowy produkt, zintegrowany pakiet dla serwerów poczty i bram internetowych nazwany Eserv, został opracowany w 1996 roku. Od 1998 roku jest sprzedawany w 70 krajach na całym świecie. W roku 2000 serwis ServerWatch.com określił go jako idealne rozwiązanie dla małych i średnich sieci. Specjalna wtyczka Antywirusowa Dr.Web przeznaczona do sprawdzania e-maili została opracowana dla Eserv i zaimplementowana do tego produktu .

SWsoft logo

SWsoft jest globalnym liderem w dziedzinie wirtualizacji serwerów i oprogramowania do automatyzacji. Założona w 1999 roku firma posiada swoje biura w Ameryce Północnej, Europie i Azji. W 2003 roku silnik Antywirusowy Dr.Web został zintegrowany z dwoma produktami SWSoft.

Doctor Web tworzy oprogramowanie antywirusowe od 1992 roku
Dr.Web cieszy się zaufaniem użytkowników na całym świecie, w ponad 200 krajach
Firma dostarcza program antywirusowy jako usługę od 2007 roku
Wsparcie techniczne 24/7

© Doctor Web
2003 — 2022

Doctor Web to rosyjski producent oprogramowania antywirusowego Dr.Web. Rozwijamy nasze produkty od 1992 roku.